Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

Google Pay™

Łatwiejszy sposób płatności, od Google.

Google Pay to łatwy i bezpieczny sposób na płacenie telefonem za zakupy w sklepach i w aplikacjach mobilnych oraz na stronach internetowych. Nie musisz mieć przy sobie portfela – wystarczy Ci telefon z aplikacją Google Pay.

o Google Pay:

 • wygodne płatności telefonem wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty zbliżeniowe
 • łatwiejsze zakupy w aplikacjach mobilnych z dostępną opcją płatności  Google Pay
 • aby skorzystać, wystarczy dodać swoją kartę do aplikacji  Google Pay w telefonie z systemem Android min.5.0 (Lollipop)
 • bezpieczeństwo transakcji – rzeczywisty numer Twojej karty nie jest udostępniany sprzedawcy, a transakcje zbliżeniowe powyżej 50 zł potwierdzasz PINem karty na terminalu płatniczym


jak zacząć korzystać?

Jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej w eurobanku, zawnioskuj o nią w dowolnej placówce eurobanku. Więcej o kartach kredytowych eurobanku dowiesz się tutaj.

 

czym jest Google Pay?obejrzyj krótki film:

Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google LLC.
Szczegóły oferty, w tym opłaty i prowizje, Regulamin wydawania i używania kart kredytowych Euro Banku S.A, jak również Zasady korzystania z kart płatniczych Euro Bank S.A. w Portfelu mobilnym Google Pay, dostępne są w placówkach Euro Banku S.A. i w zakładce Dokumenty.

jak płacić z Google Pay? to proste!

Google Pay zapłacisz wszędzie tam, gdzie płacisz zbliżeniowo swoją kartą Visa

 

 


 

 jak płacić z Google Pay? obejrzyj krótki film:

jak płacić za zakupy w aplikacji?

W aplikacji mobilnej sklepu wystarczy wybrać opcję płatności Google Pay:

 • nie musisz za każdym razem dopisywać swoich danych dotyczących płatności i adresu dostawy
 • w przypadku niektórych płatności możesz zostać poproszony o dodatkowe potwierdzenie metodą używaną do blokady ekranu telefonu, czyli hasłem, kodem, wzorem lub odciskiem palca. 

 

Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google LLC.
 
Szczegóły oferty, w tym opłaty i prowizje, Regulamin wydawania i używania kart kredytowych Euro Banku S.A, jak również Zasady korzystania z kart płatniczych Euro Bank S.A. w Portfelu mobilnym Google Pay, dostępne są w placówkach Euro Banku S.A. i w zakładce Dokumenty.

 

płatności Google Pay zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa

Karta w Google Pay chroniona jest poprzez zastosowanie najnowszych technik szyfrowania i rozwiązań w ramach technologii HCE (z ang. Host Card Emulation) i tokenizacji udostępnionej przez organizację płatniczą Visa.
 • Kiedy płacisz przez Google Pay, rzeczywisty numer Twojej karty nie jest udostępniany sprzedawcy. Podczas płatności wykorzystywany jest wirtualny numer konta zastępujący wrażliwe dane innym ciągiem cyfr, dzięki czemu Twoja karta jest dodatkowo chroniona.
 • Jeśli zgubisz swój telefon lub ktoś go ukradnie, powinieneś natychmiast:
1. skontaktować się z bankiem w celu zastrzeżenia karty
2. zablokować telefon z dowolnego miejsca, zabezpieczyć go nowym hasłem lub usunąć z niego wszystkie dane za pomocą Menedżera urządzeń Google™

jak dbamy o bezpieczeństwo płatności?

 • płacisz bez użycia rzeczywistego numeru karty dzięki czemu nie jest on ujawniony podczas transakcji
 • transakcje powyżej 50 zł zatwierdzasz PIN-em do karty, wprowadzanym na terminalu płatniczym
 • korzystasz z limitów transakcyjnych ustalonych dla karty kredytowej – możesz je w każdej chwili zmieniać
 • każda transakcja, niezależenie od kwoty, jest autoryzowana online w banku, co oznacza, że każdorazowo weryfikowane są m.in. dostępne środki, status karty oraz limity transakcyjne
 • kartę dodaną do Google Pay możesz w każdej chwili usunąć z aplikacji
 • możesz wyłączyć antenę NFC w telefonie i uruchomić ją tylko w momencie dokonywania płatności
 • telefon zabezpiecza dodatkowo blokada ekranu (hasło, wzór lub odcisk palca) wymagana przez aplikację Google Pay
 • transakcje są monitorowane przez systemy bezpieczeństwa banku, które reagują w przypadku zidentyfikowania nietypowej bądź podejrzanej aktywności 

jak bezpiecznie korzystać z karty przez Google Pay?

 • chroń swój PIN do karty – zapamiętaj go i nigdzie nie zapisuj, a szczególnie nie w telefonie
 • ustaw dzienne limity transakcyjne dla karty – jeśli nie wykonujesz płatności w Internecie, to ustaw odpowiedni dla nich limit na 0 PLN
 • kontroluj na bieżąco stan rachunku, do którego została wydana karta - w przypadku pojawienia się jakichkolwiek nieprawidłowości powiadom niezwłocznie bank
 • nie udostępniaj swojego telefonu osobom trzecim – oddając telefon do serwisu przywróć ustawienia fabryczne
 • nie instaluj w telefonie oprogramowania niewiadomego pochodzenia z niezaufanych źródeł
Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google LLC.
 
Szczegóły oferty, w tym opłaty i prowizje, Regulamin wydawania i używania kart kredytowych Euro Banku S.A, jak również Zasady korzystania z kart płatniczych Euro Bank S.A. w Portfelu mobilnym Google Pay, dostępne są w placówkach Euro Banku S.A. i w zakładce Dokumenty.
 

  dokumenty do pobrania


  dokumenty archiwalne
  zobacz dokumenty archiwalne

  Co to jest Google Pay?

  Google Pay to usługa mobilnych płatności umożliwiająca płacenie urządzeniem mobilnym z Androidem w sklepach, w wybranych aplikacjach mobilnych oraz na stronach internetowych. Aby skorzystać z płatności przez Google Pay, należy pobrać aplikację Google Pay ze sklepu Google Play, a następnie dodać do aplikacji swoją kartę płatniczą, która zostanie zapisana w urządzeniu w bezpiecznej, cyfrowej formie. W przypadku eurobanku będzie to karta kredytowa. Po dodaniu karty można płacić nią tak jak kartą zbliżeniową, czyli wszędzie tam gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe. Google

  Jakie karty mogę dodać do Google Pay?

  Do aplikacji Google Pay można dodać wszystkie karty kredytowe eurobanku, które zostały aktywowane przez użytkownika.

  Na jakich urządzeniach mogę korzystać z Google Pay?

  Z aplikacji Google Pay można korzystać na większości urządzeń mobilnych z systemem Android w wersji min. 5.0 (Lollipop) oraz funkcją komunikacja NFC (z ang. Near Field Communication; bezstykowa transmisja danych na bliską odległość). Dostępność NFC można sprawdzić w aplikacji Ustawienia. 

  Jak zacząć korzystać z płatności Google Pay?

  Wystarczy pobrać darmową aplikację Google Pay ze sklepu Google Play i dodać do niej kartę kredytową eurobanku zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi w aplikacji. Należy też zaakceptować warunki korzystania z usługi Google Pay określone i udostępnione przez Google oraz zasady korzystania z kart w Google Pay określone przez eurobank. Do aplikacji można dodać kartę przypisaną do konta w Google Play, jak również nową kartę, której dane należy wprowadzić ręcznie lub wykonując jej zdjęcie.

  Czy jedną kartę mogę dodać do większej liczby urządzeń?

  Tak, kartę można dodać i korzystać z niej na wielu urządzeniach mobilnych. Na każdym z nich karta zapisywana jest pod innym numerem konta wirtualnego (tzw. tokenem) przypisanym tylko i wyłącznie do tego urządzenia.

  Czy korzystanie z usługi Google Pay jest bezpłatne?

  Tak, bank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z karty poprzez Google Pay. Dla transakcji dokonywanych za pomocą Google Pay obowiązuje standardowa Tabela opłat i prowizji kart kredytowych, w takim samym zakresie jak dla karty plastikowej.

  Jakie limity transakcyjne obowiązują dla transakcji dokonywanych przez Google Pay?

  Dla wszystkich transakcji dokonanych za pomocą karty kredytowej, również tych zrealizowane poprzez Google Pay, obowiązują te same dzienne limity transakcyjne ustalone przez posiadacza karty. Dla transakcji zbliżeniowych realizowanych w sklepach obowiązuje limit transakcji bezgotówkowych, a dla transakcji realizowanych w aplikacjach dodatkowo limit transakcji internetowych.

  Czy w Google Pay przechowywany jest rzeczywisty numer karty? 

  Nie, na telefonie przechowywany jest tylko unikalny numer konta wirtualnego (tzw. token), który jest przypisany do danego urządzenia mobilnego i stanowi dla użytkownika karty dodatkowy poziom zabezpieczeń. Numer ten jest bowiem wysyłany do terminala płatniczego przez Google Pay w trakcie transakcji zamiast rzeczywistego numeru karty. Dzięki temu jej dane nie są udostępniane sklepom i sprzedawcom, u których dokonywana jest płatność. 
  W aplikacji Google Pay prezentowane są wyłącznie ostatnie cztery cyfry numeru karty.

  Co zrobić w przypadku zagubienia telefonu z Google Pay?

  Jeśli doszło do zgubienia lub kradzieży telefonu należy natychmiast:
  1. zablokować telefon z dowolnego miejsca, zabezpieczyć go nowym hasłem lub usunąć z niego wszystkie dane osobowe za pomocą Menedżera urządzeń Android™
  2. skontaktować się z bankiem w celu usunięcia karty z Google Pay lub zastrzeżenia karty:
  • telefonicznie – dzwoniąc pod całodobowy numer 19 000 (koszt wg taryfy operatora) lub za pośrednictwem Systemu Zastrzegania Kart pod numerem + 48 828 828 828 (koszt wg taryfy operatora)
  • osobiście – odwiedzając dowolną placówkę eurobanku
  • przez Internet – za pośrednictwem serwisu bankowości elektronicznej eurobank online lub w aplikacji mobilnej

  Czy wyłączenie funkcji płatności zbliżeniowych karty powoduje zablokowanie możliwości płacenia Google Pay?

  Nie. 

  Czy dostęp do Internetu jest konieczny aby korzystać z Google Pay?

  Dokonywanie płatności przez Google Pay standardowo nie wymaga połączenia z Internetem. Jest ono konieczne do dodania karty do aplikacji i od czasu do czasu do aktualizacji danych aplikacji np. po ponownym uruchomieniu urządzenia.
  Dostęp do powiadomień mobilnych o zleconych transakcjach wymaga połączenia z Internetem.

  Czy z Google Pay można korzystać za granicą?  

  Tak. Płatności zbliżeniowe w sklepach realizowane są w taki sam sposób, czyli poprzez zbliżenie telefonu do terminala i w przypadku kwoty zakupu przewyższającej limit transakcji bez PIN (limit ten jest określany przez organizację płatnicze osobno dla każdego kraju) potwierdzenie dodatkowo płatności PINem na terminalu.
   

  Dlaczego Google Pay? Co się stało z Android Pay?

  Google Pay to nowa nazwa i nowe logo dla usług płatniczych oferowanych przez Google, w tym dla usługi Android Pay. 
  Dokonywanie płatności kartami zarejestrowanymi w aplikacji mobilnej udostępnianej przez Google odbywa się w taki sam sposób jak dotychczas w usłudze Android Pay.

  Jak dokonać aktualizacji z Android Pay na Google Pay?

  Zmiana nazwy usługi Android Pay na Google Pay odbywa się automatycznie przy aktualizowaniu aplikacji. Nie wymaga żadnych dodatkowych działań użytkownika. 
   

  pytania i odpowiedzi

  sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

  wyślij formularz, oddzwonimy!

  Zapoznaj się z zasadami przetwarzania Twoich danych osobowych przez Euro Bank S.A. »
  Zaznacz wszystkie zgody
  Wyrażam zgodę na:
  przetwarzanie danych osobowych pełna treść »
  otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej pełna treść »
  marketing telefoniczny i elektroniczny Banku pełna treść »
  Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Dołożymy wszelkich starań, aby kontakt zwrotny ze strony Banku nastąpił w najkrótszym możliwym terminie, nie później niż w ciągu 2 dni roboczych.
  Wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie.
   

  sprawdź produkty polecane

  X
  zainstaluj aplikację
  „eurobank mobile”
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »