Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

konta wycofane z oferty

pakiety kont uruchomione do 30.09.2016 r – zestawienie informacji

Konto Classic
Począwszy od 01.10.2016 r. sprzedaż kont w pakiecie Classic została wycofana z oferty Banku. Konta w w/w pakiecie uruchomione przed tą datą pozostają w obsłudze na dotychczasowych warunkach, tj.:
• możliwość prowadzenia konta za 0 zł, jeżeli w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty spełniony zostanie co najmniej 1 z poniższych warunków: suma wpływów na konto w m-cu min. 1 000 zł, średnie saldo konta min. 10 000 zł, wykorzystywanie konta do spłaty rat kredytu gotówkowego/ konsolidacyjnego/ hipotecznego udzielonego na kwotę min. 500 zł, posiadanie w eurobanku karty kredytowej, którą wykonano min. 3 transakcje bezgotówkowe, a kwota limitu kredytowego wynosi min. 500 zł
• 0 zł za kartę debetową - jeżeli  danym w miesiącu kalendarzowym zostaną zaksięgowane transakcje bezgotówkowe wykonane dowolnymi kartami jej użytkownika wydanymi do danego rachunku na łączną kwotę min. 300 zł, Bank dokona zwrotu za posiadanie karty. Zwrot opłaty dotyczy każdej karty użytkownika, który spełni ten warunek w ramach danego rachunku
• 0 zł za wypłatę gotówki w PLN z dowolnych bankomatów w Polsce
• 0 zł za wypłaty gotówki w placówce
• 0 zł za realizację w placówce zleceń oraz 3 przelewów miesięcznie na rachunek w innym banku
• możliwość aktywowania darmowego pakietu ubezpieczeń: Home Assistance

Konto nie jest oprocentowane.

Szczegółowe informacje o opłatach i prowizjach znajdują się w Tabeli opłat i prowizji – dla pakietów kont uruchomionych do 30.09.2016 r.

Konto Active
Począwszy od 01.10.2016 r. Bank wprowadził nowe warunki prowadzenia kont w pakiecie Active. Konta Active uruchomione  przed ww. datą pozostają w obsłudze na dotychczasowych warunkach, tj.:
• możliwość prowadzenia konta za 0 zł , jeżeli w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty spełniony zostanie 1 z warunków: suma wpływów na konto w m-cu min. 1 500 zł, średnie saldo konta min. 15 000 zł ,wykorzystywanie konta do spłaty rat kredytu gotówkowego/ konsolidacyjnego/ hipotecznego udzielonego na kwotę min. 1 500 zł, posiadanie w eurobanku karty kredytowej limitem min. 500 zł , którą wykonano min. 3 transakcje bezgotówkowe, na rachunek bieżący wpłynęło świadczenie wychowawcze od organu właściwego do jego wypłaty w ramach programu Rodzina 500 Plus (zwolnienie z opłaty obowiązuje do końca września 2017 r.)
• 0 zł za kartę debetową  - wystarczy, że w danym miesiącu na rachunku zostaną zaksięgowane płatności kartą/kartami do konta na łączną kwotę min. 400 zł, a Bank zwróci opłatę za jej posiadanie
• 0 zł za wypłatę gotówki w PLN w dowolnym bankomacie w Polsce
• 0 zł za przelewy do innego banku i wykonywanie zleceń stałych przez Internet niezależnie od liczby wykonanych transakcji
• możliwość zyskania 5% zwrotu, nawet 720 zł rocznie,  za wydatki kartą na rozrywkę, sport i rekreację dla uczestników Programu „Rodzina i Przyjaciele”
• możliwość aktywowania darmowego pakietu assistance pomocy domowej, komputerowej i medycznej

Szczegółowe informacje o opłatach i prowizjach znajdują się w Tabeli opłat i prowizji – dla pakietów kont uruchomionych do 30.09.2016 r. Bezpłatne przelewy do innego banku nie dotyczą płatnych przelewów ekspresowych, SORBNET, przelewów do ZUS i US.

Konto Prestige
Począwszy od 01.10.2016 r. Bank wprowadził nowe warunki prowadzenia kont w pakiecie Prestige. Konta Prestige uruchomione przed ww.datą pozostają w obsłudze na dotychczasowych warunkach  tj.:
• możliwość prowadzenia konta za 0 zł,  jeżeli w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty spełniony zostanie 1 z warunków:
suma wpływów na konto w m-cu min. 3 000 zł, miesięczne saldo konta min. 50 000 zł , wykorzystywanie konta do spłaty rat kredytu gotówkowego/ konsolidacyjnego/ hipotecznego udzielonego na kwotę min. 30 000 zł
•  0 zł za kartę debetową - wystarczy, że w danym miesiącu na rachunku zostaną zaksięgowane płatności kartą/kartami do konta na łączną kwotę min. 500 zł a Bank zwróci opłatę za jej posiadanie
• 0 zł za wypłaty gotówki w PLN z dowolnych bankomatów w Polsce
• 0 zł za wypłaty gotówki za granicą dla posiadaczy kart MasterCard
• 0 zł za przelewy do innego banku i wykonywanie zleceń stałych przez Internet oraz w placówce, niezależnie od liczby wykonanych transakcji
• możliwość zyskania 5% zwrotu, nawet 720 zł rocznie, za wydatki kartą na rozrywkę, sport i rekreację dla uczestników Programu „Rodzina i Przyjaciele”
• darmowego korzystania z pakietu ubezpieczeń do konta: Home Assistance, Medical Assistance, Assistance sprzętu komputerowego oraz Usługi Concierge

Szczegółowe informacje o opłatach i prowizjach znajdują się w Tabeli opłat i prowizji – dla pakietów kont uruchomionych do 30.09.2016 r. Bezpłatne przelewy do innego banku nie dotyczą płatnych przelewów ekspresowych, SORBNET, przelewów do ZUS i US.

Program „Rodzina i Przyjaciele” dot. kont active i prestige. Osoba małoletnia może otworzyć konto tylko w pakiecie junior. Poleconymi mogą być 4 osoby, które w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Programu nie były posiadaczami konta w Euro Banku S.A. Zwrot w programie wynosi maks. 60 zł miesięcznie i dotyczy transakcji bezgotówkowych z kategorii sport, rozrywka i rekreacja zrealizowanych kartami Posiadacza konta wydanymi do rachunku bieżącego objętego Programem.
Ubezpieczenia assistance wymagają aktywacji. Szczegóły dotyczące ubezpieczeń assistance oraz wyłączenia odpowiedzialności zawarte zostały w Szczególnych Warunkach Ubezpieczenia Medical Assistance, Home Assistance, Assistance sprzętu komputerowego i Concierge posiadaczy kont w eurobanku.
Szczegóły oferty, w tym informacje o opłatach i prowizjach, Regulamin Programu „Rodzina i Przyjaciele”, Regulamin Konta dla osób fizycznych, Szczególne Warunki Ubezpieczeń assistance są dostępne w placówkach Banku oraz w zakładce dokumenty.
 

dokumenty do pobrania


dokumenty archiwalne
zobacz dokumenty archiwalne
X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »