Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

Visa Electron

nowoczesna i bezpieczna karta debetowa dla Ciebie

poznaj zbliżeniową kartę Visa Electron:

 • umożliwia płatności i wypłaty gotówki na całym świecie w punktach oznaczonych logo Visa
 • karta z opcją multiwalutową - ciesz się zakupami w EUR, USD i GBP bez kosztów przewalutowania 

sprawdź korzyści karty z kontem w pełni:

 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty płatniczej
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – wystarczy tylko dokonać płatności na min. 400 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów eurobanku, podczas płatności kartą (cash back) oraz dla wypłat od 100 zł z bankomatów obcych w kraju
 • możliwość udziału w promocjach Visa
   

dodatkowe korzyści:

Opłata miesięczna za posiadanie karty [obsługa karty debetowej] Visa Electron do konta w pełni wynosi 4,90 zł i jest naliczana, jeżeli nie spełniono warunku zwolnienia, do kont Active, Classic, Prestige, Junior i Rachunku Oszczędnościowego wynosi 4,90 zł i jest zwracana po spełnieniu warunku kwalifikującego do zwrotu, do kont Standard wynosi 4,90 zł bez możliwości zwrotu, do konta Na co dzień i Podstawowego Rachunku Płatniczego (dalej: PRP) wynosi 0 zł.
 
Opłata za  wypłatę gotówki w PLN poniżej 100 zł z bankomatów obcych w kraju wynosi 1,90 zł w pakiecie konta w pełni, Active, Classic, Prestige. W przypadku Podstawowego Rachunku Płatniczego 5 pierwszych wypłat w miesiącu z bankomatów obcych w kraju jest bezpłatnych - opłata za kolejne wypłaty poniżej 100 zł wynosi 1,90 zł. W przypadku konta Standard opłata za wypłaty gotówki z bankomatów obcych w kraju wynosi 3% min 4,95 zł.
 
Wypłata gotówki z bankomatów i płatności kartą za zakupy za granicą uwzględniają [transgraniczne transakcje płatnicze przy użyciu karty debetowej do płatności gotówkowych] i [transgraniczne transakcje płatnicze przy użyciu karty debetowej do płatności bezgotówkowych]. Karty wydane do konta PRP nie umożliwiają dokonywania transakcji poza terytorium państw członkowskich UE i EFTA. 
 
Opcja multiwalutowa polega na podłączeniu karty do konta walutowego. Opłata za tę opcję dla karty Visa Electron wynosi 1,90 zł miesięcznie. 
 
Aplikacja mobilna wymaga aktywacji, jest dostępna dla kont osobistych z dostępem do bankowości internetowej.
 
Karty Visa Electron wydawane do dnia 04.07.2016 r. nie posiadają funkcji płatności zbliżeniowych i płatności w Internecie.
 
Szczegóły oferty, w tym opłaty i prowizje, Regulaminy: wydawania i używania debetowych kart płatniczych Euro Banku S.A., Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A. i Konta dla osób fizycznych w Euro Banku S.A. – Podstawowy rachunek płatniczy oraz Przewodnik po bankowości elektronicznej są dostępne w zakładce "dokumenty" oraz w placówkach Euro Banku S.A.
 
Informacje dotyczące stawek interchange dla kart Visa znajdziesz tutaj. 
 
Nazwy wskazane w nawiasach kwadratowych stanowią nazwy usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym w rozumieniu Wykazu Usług Reprezentatywnych.
 

  dokumenty niezbędne do uzyskania produktu

  • dowód osobisty

  dokumenty do pobrania


  dokumenty archiwalne
  zobacz dokumenty archiwalne
  1. jeśli jesteś posiadaczem konta osobistego w eurobanku, do którego nie masz jeszcze karty, to:
  • złóż wniosek o kartę w serwisie eurobank online – kartę otrzymasz pocztą w ciągu 1-2 tygodni
  • udaj się do najbliższej placówki eurobanku wraz z dokumentem tożsamości i złóż wniosek o kartę
  2. składając wniosek o kartę w placówce możesz wybrać: 
  • kartę niespersonalizowaną, którą otrzymasz wraz z PINem od doradcy w placówce
  • kartę spersonalizowaną (z Twoim imieniem i nazwiskiem), którą wyślemy do Ciebie pocztą w ciągu 2 tygodni
  3. po otrzymaniu przesyłki z kartą spersonalizowaną oraz przesyłki z PINem dokonaj jej aktywacji w jednym z poniższych kanałów: 
  • w serwisie eurobank online lub aplikacji mobilnej
  • w dowolnej placówce eurobanku
  • dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta na numer (+48) 71 799 11 11 (koszt wg taryfy operatora)
  4. jeśli wybrałeś sposób dostarczenia PIN poprzez SMS, to postępuj zgodnie z instrukcją przekazaną wraz z wnioskiem o kartę i prześlij KOD jednorazowy do pobrania PIN na numer telefonu +48 608 921 674 (koszt wg taryfy operatora). W odpowiedzi otrzymasz SMS z PINem dla Twojej karty.
   
  5. karta niespersonalizowana jest aktywna od razu, dlatego możesz realizować dowolne transakcje zaraz po wyjściu z placówki
   
  6. nie zapomnij podpisać karty na odwrocie zgodnie z kartą wzoru podpisu złożoną w eurobanku – bez podpisu karta jest nieważna
   
  Jeśli nie posiadasz jeszcze konta  w eurobanku, to złóż wniosek online lub przyjdź do placówki eurobanku- wraz z kontem możesz zamówić kartę. Zapraszamy!

  jak bezpiecznie korzystać z karty płatniczej?

  • chroń swój PIN – zapamiętaj go, nigdzie nie zapisuj i nie udostępniaj go innym osobom
  • nie ujawniaj osobom nieuprawnionym danych karty takich, jak: numer karty, data ważności, trzycyfrowy kod CVV2/CVC2 (znajdujący się na rewersie karty)
  • jeśli otrzymałeś kartę i PIN-Mailer pocztą, sprawdź, czy przesyłki nie zostały w żaden sposób uszkodzone – zgłoś w Banku ewentualne nieprawidłowości
  • ustaw dzienne limity dla transakcji gotówkowych i bezgotówkowych – wartość tych limitów możesz określić do wysokości 20 000 zł
  • podpisz kartę zgodnie z wzorem podpisu pozostawionym w Banku
  • kontroluj na bieżąco stan rachunku, do którego została wydana karta – w przypadku pojawienia się jakichkolwiek nieprawidłowości powiadom niezwłocznie Bank
  • pamiętaj również, aby nie ujawniać nikomu numeru PIN – powinien być on znany tylko Tobie ponieważ będzie niezbędny do autoryzacji transakcji. Jeśli PIN otrzymałeś pocztą, to kopertę z PINem najlepiej zniszcz w sposób uniemożliwiający jego pozyskanie przez osoby nieuprawnione, a jeśli PIN otrzymałeś poprzez SMS to po jego zapamiętaniu usuń wiadomość

  co zrobić w przypadku utraty karty?

  W przypadku zagubienia lub kradzieży karty, jak najszybciej skontaktuj się z Bankiem w celu jej zastrzeżenia:
  • telefonicznie – dzwoniąc pod całodobowy numer 19 000 (koszt wg taryfy operatora) lub za pośrednictwem Systemu Zastrzegania Kart pod numerem + 48 828 828 828 (koszt wg taryfy operatora) 
  • osobiście – odwiedzając dowolną placówkę eurobanku
  • przez Internet – za pośrednictwem serwisu bankowości elektronicznej eurobank online lub w aplikacji mobilnej
  Po zastrzeżeniu karty nie można się już nią posługiwać.
  Aby otrzymać nową kartę w miejsce utraconej, należy złożyć wniosek o nią w dowolnej placówce eurobanku. Do nowej karty będzie wydany nowy numer PIN.
  karta zbliżeniowa (bezstykowa) to rodzaj karty płatniczej z mikroprocesorem i z wbudowaną dodatkowo anteną, umożliwiającą dokonywanie transakcji zbliżeniowych, czyli płatności realizowanych z wykorzystaniem technologii bezstykowej transmisji danych. 


  Karty zbliżeniowe posiadają na awersie charakterystyczny znak graficzny:    1. Realizując transakcję zbliżeniową wystarczy tylko zbliżyć kartę na odległość kilku centymetrów do specjalnego czytnika - nie jest więc konieczne wręczanie karty sprzedawcy ani umieszczanie jej fizycznie w terminalu
  2. Płatności do kwoty 50 zł nie wymagają potwierdzania numerem PIN
  3. Bez względu na kwotę,  płatności zbliżeniowe możesz realizować w każdym punkcie handlowo-usługowym wyposażonym w specjalny czytnik zbliżeniowy oznaczony symbolem płatności zbliżeniowych lub znakiem graficznym organizacji płatniczej Visa
  4. Transakcje zbliżeniowe wykonane kartą Visa Electron eurobanku są zawsze autoryzowane w trybie online, co oznacza, że każdorazowo następuje weryfikacja m.in. dostępnych środków, statusu karty i limitów transakcyjnych.


  Sprawdź gdzie możesz zapłacić za zakupy zbliżeniowo 
   
   

   

  sprawdź produkty polecane

  rozliczenia transakcji zagranicznych

  poznaj zasady rozliczeń transakcji zagranicznych realizowanych kartami płatniczymi eurobanku

  X
  zainstaluj aplikację
  „eurobank mobile”
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »