Jak oceniasz naszą stronę?

Twoja opinia jest dla nas ważna. Będziemy wdzięczni za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej serwisu eurobank.pl.

1. Jaki był cel Twojej wizyty na stronie eurobank.pl?
1. Informacji o jakim produkcie/usłudze poszukiwałaś/-eś?
1. Czy znalazłaś/-eś wszystkie informacje, których poszukiwałaś/-eś?
1. Jakich informacji zabrakło lub jakie były niezrozumiałe?
1. Jak oceniasz stronę eurobank.pl?
1. Jeśli masz dodatkowe uwagi, wpisz je poniżej:
loading...

aktualne promocje

Skorzystaj z promocji "Co dwie karty, to nie jedna.Edycja III".

promocja Visa z AllegroCiesz się z bliskimi kartami kredytowymi eurobanku.
Wydanie karty głównej i dodatkowej teraz za 0 zł! 


Poznaj zalety promocji:
 • 0 zł opłata za wydanie karty głównej
 • 0 zł opłata za wydanie karty dodatkowej, jeśli chcesz wspólnie z kimś bliskim korzystać z przyznanego limitu kredytowego
 • kartę dodatkową można wydać dziecku już od 13 roku życia - ale nadal to Ty, decydujesz o limitach dziennych i masz wgląd w transakcje realizowane tą kartą.
   
 

RRSO: 20,46% dla Visa Gold Perfect 
RRSO: 20,50% dla Visa Classic


Promocja "Co dwie karty, to nie jedna.Edycja III" trwa od 01.07.2018 r. do 30.09.2018 r. 
Regulamin promocji dostępny
tutaj.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty Visa Gold Perfect wydanej w ramach promocji „Co dwie karty, to nie jedna.Edycja III” obowiązującej w okresie od 01.07.2018 r. do 30.09.2018 r. wynosi 20,46%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4200 zł, wykorzystana w całości poprzez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej, całkowita kwota do zapłaty 5278,17 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu 1078,17 zł (w tym: odsetki 571,49 zł , opłata za wydanie karty [wydanie karty płatniczej] 0 zł, opłata miesięczna za obsługę Limitu kredytowego 12,50 zł, Ubezpieczenie opcjonalne od śmierci klienta lub trwałej i całkowitej niepełnosprawności (0,3% kwoty zadłużenia) 206,68 zł) spłacana w ciągu 24 miesięcy.Kalkulacja została dokonana na dzień 14.06.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.
 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty Visa Classic wydanej w ramach promocji „Co dwie karty, to nie jedna.Edycja III” obowiązującej w okresie od 01.07.2018 r. do 30.09.2018 r. wynosi 20,50%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2000 zł, wykorzystana w całości poprzez dokonanie jednej transakcji bezgotówkowej, całkowita kwota do zapłaty 2514,67 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu 514,67 zł (w tym: odsetki 272,22 zł, opłata za wydanie karty [wydanie karty płatniczej] 0 zł, opłata miesięczna za obsługę Limitu kredytowego 6 zł, Ubezpieczenie opcjonalne od śmierci klienta lub trwałej i całkowitej niepełnosprawności (0,3% kwoty zadłużenia) 98,45 zł) spłacana w ciągu 24 miesięcy.Kalkulacja została dokonana na dzień 14.06.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nazwy wskazane w nawiasach kwadratowych stanowią nazwy usług reprezentatywnych  powiązanych z rachunkiem płatniczym w rozumieniu Wykazu Usług Reprezentatywnych.
 

płać kartą Visa eurobanku i ciesz się zwrotem części pieniędzy wprost na swoją kartę

Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę w programie Visa Oferty: wtedy będziesz otrzymywać specjalne oferty, a po skorzystaniu z nich, zwrot części wydatków za płatności tą kartą. 

Aby skorzystać z oferty, wystarczy:
 1. Zarejestrować swoją kartę w programie Visa Oferty pod adresem  www.visaoferty.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Visa - od tego momentu będziesz otrzymywać specjalnie oferty, przygotowane dla Ciebie przez partnerów programu.
 2. Wybrać ofertę, z której chcesz skorzystać i zapłacić kartą Visa eurobanku.

 Pamiętaj!  Zwrot części pieniędzy w ramach programu Visa Oferty będzie możliwy wyłącznie, gdy dokonasz płatności kartą Visa.
Płać na co dzień kartą Visa eurobanku i korzystaj z atrakcyjnych ofert! 


Organizatorem Programu jest Visa Europe Services Inc. Ogólne warunki korzystania z Programu Visa Oferty dostępne są na stronie www.visaoferty.pl.
Szczegóły oferty, Regulamin Programu Visa Oferty, Regulamin wydawania i używania kart kredytowych oraz Regulamin wydawania i używania debetowych kart płatniczych Euro Banku S.A, opłaty i prowizje, dostępne są w placówkach Euro Banku S.A. i na www.eurobank.pl.

 

ciesz się darmowym pierwszym przejazdem z Uberem do 25 zł - dzięki Visa

Jeśli chcesz skorzystać z darmowego przejazdu Uberem, wystarczy:
 • zarejestrować konto w Uberze i wpisać kod VISAPL
 • pobrać aplikację Uber na swój telefon
 • zalogować się do aplikacji Uber, dodać kartę Visa w płatnościach i skorzystać z pierwszego darmowego przejazdu do 25 zł dzięki Visa
Visa promocja Rio 2016 - eurobank.pl
Oferta "Darmowy przejazd Uberem dzięki Visa” przygotowana została przez spółkę Uber B.V., Vijzelstraat 68-78, 1017 HL Amsterdam, Netherlands oraz organizację płatniczą Visa.
Oferta skierowana jest tylko do nowych użytkowników aplikacji Uber, posiadających telefon typu Smartphone z lokalizacją GPS i dostępem do Internetu.
Z oferty skorzystać można na terenie działalności aplikacji Uber w Polsce.
Szczegóły, w tym Regulamin oferty dostępne są na stronie internetowej https://www.uber.com/promo/visapl.
Regulamin wydawania i używania debetowych kart płatniczych oraz kart kredytowych Euro Banku S.A., opłaty i prowizje, dostępne są w placówkach Euro Banku S.A. i na www.eurobank.pl


Bilet Masterpass w Cinema City

Wybierz bilet na dowolny seans filmowy 2D w Cinema City i zapłać za niego za pomocą elektronicznego portfela płatniczego Masterpass, a Twój bilet będzie kosztował tylko 10 złotych. 
 
Promocja trwa do dnia 28.12.2018 r., lub do wyczerpania puli biletów zniżkowych.
 
Zapoznaj się z Regulaminem promocji.

  
Dziennie można dokonać 5 pojedynczych lub podwójnych transakcji zakupu biletów w cenie 10 zł.
 
Szczegółowe informacje oraz Regulamin promocji dostępne są na stronach internetowych: www.eurobank.pl oraz https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/promocja-masterpass, https://masterpass.pl/oferty-i-promocje-masterpass/ 
 
Organizatorem sprzedaży jest Cinema City Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie , adres: ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa

 

Dokonaj zakupu biletu do kina z Masterpass, a za dowolny bilet zapłacisz tylko 10 zł!

Wybierz bilet na dowolny seans filmowy 2D w Multikinie i zapłać za niego za pomocą elektronicznego portfela płatniczego Masterpass, a Twój bilet będzie kosztował tylko 10 złotych. 
 
Promocja trwa do dnia 30.12.2018 r., lub do wyczerpania puli biletów zniżkowych.
 
Zapoznaj się z Regulaminem promocji.

  
W jednej transakcji zakupu biletów można zakupić maksymalnie 2 bilety zniżkowe.

Szczegółowe informacje oraz Regulamin Konkursu dostępne są na stronach internetowych: www.eurobank.pl oraz https://multikino.pl/promocje/masterpass 
 
Organizatorem „Promocji biletowej Masterpass i Multikino” jest Multikino Media sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa 
 


 

Weź udział w konkursie i wygraj podróż do USA

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 50 podwójnych biletów lotniczych do USA i karty przedpłacone Mastercard® o łącznej wartości 500 USD na podróż po Ameryce.
 
Konkurs trwa od 14.05.2018 do 14.10.2018 r. Losowanie nagród odbywa się po zakończeniu każdego z pięciu etapów konkursu.
 
Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy:
 • być posiadaczem karty Mastercard eurobanku w dniu rozpoczęcia konkursu, tj. 14.05.2018r.
 • rozwiązać quiz z wiedzy o wizie do USA
 • wypełnić formularz zgłoszeniowy
 • rozwiązać zadanie konkursowe polegające na kreatywnym dokończeniu zdania „Co chciałbyś zobaczyć w Stanach Zjednoczonych Ameryki i dlaczego akurat to miejsce?”
 
Zapoznaj się z Regulaminem promocji.

  
Uczestnik może brać udział w Konkursie wielokrotnie.
Aby odebrać nagrodę należy uzyskać wizę do USA w czasie trwania konkursu i przesłać jej skan.
Szczegółowe informacje oraz Regulamin Konkursu dostępne są na stronach internetowych: www.eurobank.pl oraz www.lotemdousa.pl.

Organizatorem Konkursu „Wygraj podróż do USA” jest  IQ Marketing (Poland) Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Wiktorii Wiedeńskiej 17, 02-954 Warszawa. 
 

 

Wygraj zwrot wydatków do 10 000 złotych!

Płać kartą Mastercard i wypłacaj gotówkę na zagranicznych wakacjach, weź udział w konkursie i wygraj 1 z 10 zwrotów wakacyjnych wydatków do 10 000 złotych!
 
Konkurs trwa od 09.07.2018 do 28.09.2018 r. Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do 31.08.2018. 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy:
 • być posiadaczem karty Mastercard eurobanku 
 • zabrać kartę na zagraniczne wakacje i w okresie od 9 lipca do 31 sierpnia 2018 roku dokonać transakcji wypłaty gotówki z bankomatu lub płatności za zakup towarów lub usług za granicą 
 • zachować wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający fakt dokonania transakcji 
 • pokazać bezcenny moment, który był możliwy dzięki transakcji zrealizowanej z Mastercard - prześlij zdjęcie (format .jpg, .png)  do konkursu przez chatbota na m.me/mastercard.polska lub wypełnij formularz 
 
Zapoznaj się z Regulaminem promocji.

  
Każdy Uczestnik może przesłać wyłącznie jedną Pracę Konkursową.
 
Z konkursu wyłączone są transakcje dokonane drogą elektroniczną (przelewy elektroniczne, rezerwacje on-line itp.)
 
Szczegółowe informacje oraz Regulamin Konkursu dostępne są na stronach internetowych: www.eurobank.pl oraz https://bezcenneniespodzianki.pl/zwrotwydatkow
 
Organizatorem Konkursu „Towarzysz podróży ” jest  Hypermedia sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Czerska 12, 00-732 Warszawa.

Poleć znajomemu Google Pay™ i odbierz nawet do 400 zł*

Poleć aplikację Google Pay znajomemu i zgarnij Kartę Podarunkową na kwotę 40 zł do wykorzystania w Google Play™.

 
Polecający może otrzymać aż 10 nagród po 40 zł! Nagrodę otrzymuje też nowy użytkownik aplikacji!
 
Promocja Poleć znajomemu Google Pay obowiązuje w dniach 15.03.2018-31.08.2018 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy:
 • wygenerować indywidualny kod promocyjny w aplikacji Google Pay
 • przekazać kod znajomym, którzy nie wykonali jeszcze żadnej transakcji przez Google Pay
 • wprowadzić do Google Pay otrzymany od znajomego kod polecenia i dokonać pierwszej transakcji przez nowego użytkownika
 • dodać Kartę Podarunkową do Google Play w ciągu 28 dni od momentu jej otrzymania
 • Kartę Podarunkową na kwotę do Google Play otrzymuje polecający i nowy użytkownik
   
Do promocji nie kwalifikują się transakcje, dokonane online w aplikacjach i serwisach Google (np. Google Play, YouTube).
Nowy użytkownik powinien dokonać transakcji w ciągu trzydziestu dni od przystąpienia do promocji.
Jako polecający możesz otrzymać do 10 Kart Podarunkowych. Jako nowy użytkownik możesz otrzymać maksymalnie jedną Kartę Podarunkową.
Środki na koncie Google Play można wykorzystać do dn. 30.05.2019 r.

Organizatorem Promocji jest Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irlandia. 
Szczegóły oferty, Regulamin, Regulamin wydawania i używania kart kredytowych, opłaty i prowizje, dostępne są w placówkach Euro Banku S.A. i na www.eurobank.pl.
 
Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google LLC.

 
 

Odbierz 40 zł*, płacąc z Google Pay™ 

Wykonaj 5 transakcji za pomocą aplikacji Google Pay, a otrzymasz Kartę Podarunkową na kwotę 40 zł do wykorzystania w Google Play. 
 
Promocja 40 zł na zakupy w Google Play z Google Pay obowiązuje w dniach 07.03.2018-31.08.2018 lub do wyczerpania puli nagród.

Promocja jest przeznaczona dla posiadaczy kart kredytowych, którzy dotychczas nie wykonali płatności przez Google Pay. 
 
 Aby skorzystać z promocji, wystarczy:
 • zarejestrować kartę kredytową eurobanku w aplikacji Google Pay – jeśli nie wykonano tego wcześniej
 • przystąpić do promocji w aplikacji Google Pay 
 • wykonać 5 transakcji za pomocą Google Pay 
 • dodać otrzymaną Kartę Podarunkową do Google Play przed 15.10.2018 r.


Transakcje należy wykonać w ciągu 30 dni od przystąpienia do promocji.
Do promocji kwalifikuje się tylko jedna transakcja w ciągu jednego dnia. 
Transakcje dokonane online w aplikacjach i serwisach Google (np. Google Play, YouTube) nie są uwzględniane w promocji.
W trakcie trwania promocji możesz otrzymać maksymalnie jedną Kartę Podarunkową.
Środki na koncie Google Play można wykorzystać do dn. 30.05.2019 r.

Organizatorem Promocji jest Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irlandia.
Szczegóły oferty, Regulamin, Regulamin wydawania i używania kart kredytowych, opłaty i prowizje, dostępne są w placówkach Euro Banku S.A. i na www.eurobank.pl.
 
Google Pay i Google Play to znaki towarowe Google LLC.

sprawdź produkty polecane

X
zainstaluj aplikację
„eurobank mobile”
Nie pokazuj więcej tego komunikatu. Potwierdź »